Gibson Les Paul Studio Fireburst 2010

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja
Opis

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio. Dzisiaj egzemplarz rzadkiej wersji kolorystycznej Fireburst, wyróżniającej się na tle popularnych modeli czarnych, czerwonych i białych.  Gitara w tej wersji wygląda mniej sk
romnie niż jej powszechnie spotykane rodzeństwo i zdecydowanie może się podobać. 

Instrument ma bardzo ciekawą specyfikację opartą klasyczne materiały (mahoń, palisander + klon) oraz znakomitą elektronikę. Pod mostem zamontowany jest drapieżny przetwornik DiMarzio DP 155 Tone Zone, pod gryfem natomiast klasyczny, łagodny PAF Seymour Duncan SH-1. Taka konfiguracja pozwala uzyskać skrajnie różne brzmienia w każdej z pozycji i cieszyć się dużą uniwersalnością gitary, która poradzi sobie zarówno w cięższych brzmieniach jak i bluesie.

Gitara ma superlekki korpus typu chambered i waży jedynie 3,2 kg (mniej niż niejedno SG i większość stratocasterów), dzięki czemu sprawdzi się jako instrument do wykorzystywania na scenie bez obawy o kręgosłup. 

Egzemplarz wyprodukowany w roku 2010.  Był użytkowany scenicznie, posiada wiec trochę typowych śladów w postaci drobnych rys i kilku wgniotek na rantach, ale nic poważnego. 

W zestawie jest oryginalny pokrowiec oraz komplet papierów od producenta. Zdecydowanie warto się zainteresować. To w pełni profesjonalny Gibol za rozsądne pieniądze. 

 

 

 

Back to top