Gibson Les Paul Studio Faded Worn Cherry 2018

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio Faded w wykończeniu Worn Cherry. Tym razem bardzo świeży egzemplarz z rocznika 2018. Gitara w znakomitym stanie, nieznacznie tylko różni się od nowej. Znajdą się jakieś drobne ślady użytkowania w postaci mikrorysek lub niewielkich wgniotek, ale generalnie nie ma o czym mówić.

W komplecie jest oryginalny wysokiej klasy pokrowiec oraz komplet papierów. To samo dostalibyście biorąc nową od dystrybutora, ale ten model nie jest już produkowany i nie da się  kupić nowego egzemplarza. Oczywiście instrument jest pełni sprawny i wolny od wszelkich wad. Nie ma na koncie żadnych napraw ani modyfikacji, progi są jak nowe. 

Gitara jest bardzo fajna. Jej surowy, oszczędny wygląd ma swój niewątpliwy urok, a specyfikacja techniczna nie ustępuje wyższym wariantom. Ten model ma wygodny jak na Gibsona gryf typu slim taper, znakomite, rockowe humbuckery 490T/490R i wykończony tradycyjnym lakierem nitro. Jest to bardzo solidny, wyprodukowany w USA sprzęt, który  – choć nie kosztuje fortuny – oferuje jedyny w swoim rodzaju charakter Gibsona.  To nie tylko  doskonały wybór na początek przygody z Gibsonami, ale po prostu przyzwoicie realizuje filozofię LP.

 

 

 

 

 

Back to top