Gibson Les Paul Studio Ebony 2008

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio 2008 w klasycznym, czarnym wykończeniu. Gitara w bardzo dobrej konfiguracji, wypada znacznie lepiej niż modele Faded i Tribute. To wersja w pełnym lakierowaniu, z twardym futerałem w zestawie i w bardzo solidnej konfiguracji opartej o klasyczne materiały (mahoń, klon, palisander), znakomite przetworniki 498T/490R i klasyczny gryf typu 50. To esencjonalny Les Paul, który – choć jest nieco skromniejszy wizualnie niż wyższe modele – ma wszystko, co potrzeba, by cieszyć się z użytkowania tej ponadczasowej konstrukcji,

Gitara ma 16 lat, ale prezentuje się świetnie. Z tyłu są drobne ślady od statywu, można dopatrzeć się też standardowych rysek i wgniotek, ale ogólna kondycja jest naprawdę super jak na ten wiek.

Również pod względem technicznym instrument spisuje się bez zarzutu.  Wszystko działa jak należy, konfiguracja jest fabryczna. Gitara nie przechodziła żadnych napraw i jest wolna od wszelkich wad. Progi są w świetnym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.