Gibson Les Paul Studio Desert Burst 2015

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio. Tym razem egzemplarz z roku 2015 w wykończeniu Desert Burst. 

Gitara ma siedem lat i była intensywnie użytkowana. Znajdzie się na niej sporo śladów w postaci rys i odprysków, które jednak rozlokowane są głównie z tyłu i mają bardzo naturalny charakter. Jeśli szukacie prawie nówki, to nie tym razem, ale jeśli chcecie z życia wzięty, oswojony z bojem instrument warto się zainteresować. Gitara jest w pełni sprawna technicznie. Działa wszystko od A do Z, a progi są w świetnym stanie. 

Studio  2015 ma nowoczesną i dość rozbudowaną specyfikację. Elektroniczny stroik G-Force (ładowarka w zestawie), regulowane, mosiężne siodełko, mostek z tytanowymi siodełkami, poszerzona podstrunnica i rozbudowana elektronika wpływają na wysoki komfort gry, wygodę regulacji instrumentu oraz jego możliwości brzmieniowe. W tym modelu są zamontowane  doskonale znane pickupy 57 Classic i 57 Classic Plus. Obydwa przetworniki mają możliwość rozłączania cewek, dzięki czemu mogą zabrzmieć jak P90 i inne przystawki jednocewkowe.  Dzięki temu instrument oferuje możliwości, które z pewnością wykraczają poza kanon brzmieniowy klasycznego LP.  

W zestawie oryginalny futerał, który jednak ma mankament w postaci dziury w wieku zaklejonej taśmą.  Niestety jest jaki jest, ale wciąż doskonale spełnia swoją funkcję.