Gibson Les Paul Studio Classic White Gold Hardware 2016

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio. Tym razem egzemplarz z rocznika 2016 w wykończeniu Classic White.  To szczególnie efektowna wersja tego modelu ze złotym osprzętem, dzięki któremu gitara wcale nie wygląda skromnie i budżetowo.

Studio z tego rocznika ma porządną specyfikację. Pickupy 498t/490r z możliwością rozłączania cewek i wygodny gryf o odchudzonym profilu sprawiają, że to niezwykle funkcjonalna i ergonomiczny instrument, który sprawdzi się znakomicie w studio i na scenie. 

Gitara ma 5 lat. Znajdzie się na niej trochę śladów użytkowania w postaci pojedynczych, drobnych obić i rysek oraz spękań lakieru (wether checkings). Jak to w przypadku tego wykończenia bywa, nitro zaczęło już żółknąć i cała gitara nabiera powoli charakterystycznego nikotynowego zabarwienia. Wygląda dzięki temu niezwykle stylowo. Jeśli chodzi o stan techniczny to trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Konfiguracja jest fabryczna, nic nie było modyfikowane. Progi są w bardzo dobrym stanie, mają naprawdę niewielkie ślady użytkowania i nie kwalifikują się do podejmowania jakichkolwiek działań. Ogólnie działa wszystko od a do z i nie ma o czym mówić. 

W komplecie jest oryginalny, twardy futerał oraz komplet papierów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top