Gibson Les Paul Studio Black Cherry Pearl 2014

Sprzedane

4,999 zł

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio w wersji Pro. To egzemplarz z roku 2014  w bardzo ciekawym, niespotykanym wykończeniu wykończeniu Black Cherry Pearl. To bardzo ciemny (prawie czarny) wiśniowy metalik, który dyskretnie wyróżnia ten egzemplarz na tle takich z bardziej popularnych wykończeń.

Studio Pro z roku 2014 ma naprawdę fajną specyfikację opartą o klasyczne materiały (mahoń, klon i palisander) i świetne pickupy Gibson Burstbucker Pro (gryf) i 57 Classic (most) z możliwością rozłączania cewek (potki volume push/pull). To rasowy Les Paul z charakterem i zarazem bardzo uniwersalne wiosło, któremu żaden styl muzyczny nie jest straszny. Za rozsądną cenę można mieć naprawdę solidną gitarę, którą ma specyfikację zaczerpniętą z wyższych modeli a wygląd wcale nie taki skromny i nudny jak często w przypadku wersji Studio bywa. 

Jeśli chodzi o gryf to mamy tutaj wersję 60 slim taper, także smukły i przystępny rodzaj szyjki, który zaakceptują nawet najwięksi przeciwnicy Gibsona. 

Gitara ma kilka lat, ale jest zachowana w świetnym stanie. Znajdą się oczywiście niewielkie ryski, czy jakieś pojedyncze wgniotki, ale ogólna kondycja jest świetna. Gitara jest oczywiście w pełni sprawna i gotowa do gry.  W zestawie jest komplet papierów i oryginalny futerał, który swoją wartość ma. To piękny komplet w przystępnej w stosunku do nowych egzemplarzy cenie. Zdecydowanie warto się zainteresować.