Gibson Les Paul Studio BBQ Burst 2019

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio. Instrument został kupiony jako nowy 22 czerwca 2020 roku w sklepie kytary.pl, jest więc jeszcze na gwarancji dystrybutora, która wynosi w tym przypadku trzy lata od daty sprzedaży. Razem z gitarą przekazuję przyszłemu nabywcy oryginalny dowód zakupu (z zasłoniętymi danymi poprzedniego właściciela), na którym widnieje kwota 5694,51 zł. 

Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale w praktyce to nówka jak z fabryki. Instrument nie ma żadnych śladów użytkowania, jakiegokolwiek zużycia, pachnie nowością i jest wolny od wszelkich wad. Myślę, że wypada nawet lepiej niż sklepowa nówka, bo jest wyregulowany znacznie solidniej niż robią to w fabryce. 

W zestawie z gitarą sprzedaję komplet oryginalnych akcesoriów tj. bardzo fajny brązowy, twardy futerał, multitool, pasek, ściereczkę i komplet papierów.  To samo dostajecie decydując się na nowy egzemplarz od dystrybutora. 

Jeśli chodzi o samą gitarę to jest ona bardzo fajną, najnowszą wersją LP Studio, która może pochwalić się naprawdę super specyfikacją. Gitara ma efektowne, nowoczesne wykończenie BBQ Burst, binding na podstrunnicy, którego próżno szukać w poprzednich rocznikach i porządne olejowe klucze Grovera. Sercem elektroniki są znane z LP Custom przetworniki Gibson 498T/490R z możliwością rozłączania cewek (potki push/pull). Gryf to bardzo wygodny slim taper, który przypadnie do gustu nawet największym przeciwnikom Gibsonów. Materiały to żelazna klasyka LP a więc mahoniowy korpus z klonowym topem, mahoniowy gryf oraz palisandrowa podstrunnica. Lakier to oczywiście nitro (pełen połysk, nie satin lub faded). Generalnie gitarka absolutnie profesjonalna i jak najbardziej nadająca się do poważnych zdań. 

Zdecydowanie polecam. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top