Gibson Les Paul Studio 2019 Tangerine Burst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio. Tym razem egzemplarz z roku 2019  w bardzo efektownym wykończeniu Tangerine Burst.  Żeby upodobnić gitarę do Standarda wymieniłem jej plastiki na kremowe (oryginalne czarne wyglądały naprawdę źle). Teraz pomarańczowy burst prezentuje się znacznie efektowniej, a całość przypomina wyższe modele i robi wrażenie wiosła z wyższej półki.  Piękne faktury drewna, naturalny binding, ciemna podstrunnica składają się na naprawdę solidny i bez dwóch zdań profesjonalny sprzęt. 

Gitara ma lakier nitro na wypolerowany wysoki połysk i specyfikację żywcem wzięta z droższych Giboli. Elektronika oparta jest o znane z Customa przetworniki Gibson 498T/490R. Potencjometry volume mają funkcję push-pull i można dzięki nim rozłączać cewki, co znacznie zwiększa uniwersalność w stosunku do tradycyjnego LP. 

Jeśli chodzi o stan to gitara jest jak nowa. Prezentuje się jak prosto z fabryki i nie ma tu wiele do dodania. w komplecie wysokiej jakości oryginalny pokrowiec oraz komplet papierów. Piękny zestaw w znakomitym stanie.