Gibson Les Paul Studio 2018 Smokehouse Burst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio. Tym razem egzemplarz z roku 2018 w fantastycznym, bardzo trudnym do znalezienia na rynku wtórnym kolorze Smokehouse Burst. Instrument w takim czarno-brązowym malowaniu prezentuje  naprawdę doskonale i robi wrażenie.  Jako że model Studio w roku 2018 dostał binding na podstrunnicy gitarka wcale nie wygląda skromnie i nie ustępuje prezencją wyższym modelom. Nie była to zresztą tania rzecz – nowy egzemplarz kosztował ponad 6 tysięcy złotych. Obecnie model Studio z taką specyfikacją nie jest produkowany. 

Ogólnie gitara bez dwóch zdań profesjonalna i bezkompromisowa. Jest lakier nitro na wysoki połysk, twardy futerał oraz specyfikacja żywcem wzięta z droższych Giboli. Elektronika oparta jest o przetworniki 57 Classic i 57 Classic Plus. Potencjometry volume mają funkcję push-pull i można dzięki nim rozłączać cewki, co znacznie zwiększa uniwersalność w stosunku do tradycyjnego LP. 

Jeśli chodzi o stan to gitara ma trochę drobnych śladów użytkowania (jakieś ryski, drobne wgniotki), ale to trudne do uchwycenia na zdjęciach niuanse pozostające bez wpływu  na ogólną prezencję, która jest naprawdę bardzo dobra. Gitara ma dwa lata, więc prezentuje się naprawdę bardzo świeżo. Stan techniczny idealny, progi w świetnej kondycji (naprawdę minimalne ślady). Gitara jest ustawiona, gotowa do gry i wolna od wszelkich wad.

 

 

 

Back to top