Gibson Les Paul Studio 2015 Desert Burst Sprint Run

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio 2015 w fantastycznym wykończeniu Desert Burst. Gitara w znakomitym stanie. Od nówki odróżniają ją jedynie kosmetyczne ślady użytkowania, które zupełnie nie psują ogólnej estetyki. Pod względem technicznym również w niczym nie odstaje od sklepowego egzemplarza. Nie wykazuje żadnego zużycia, ma wszystkie oryginalne części, nie przechodziła żadnych napraw.  W komplecie z gitarą jest oryginalny złoty futerał i papiery.  To zestaw identyczny jak sklepowy.

Studio  2015 ma nowoczesną i dość rozbudowaną specyfikację. Regulowane, mosiężne siodełko, mostek z tytanowymi siodełkami, poszerzona podstrunnica i rozbudowana elektronika wpływają na wysoki komfort gry, wygodę regulacji instrumentu oraz jego możliwości brzmieniowe. W tym modelu są zamontowane  doskonale znane pickupy 57 Classic i 57 Classic Plus. Obydwa przetworniki mają możliwość rozłączania cewek, dzięki czemu mogą zabrzmieć jak P90 i inne przystawki jednocewkowe.  Dzięki temu instrument oferuje możliwości, które z pewnością wykraczają poza kanon brzmieniowy klasycznego LP.  

Dodatkowy akapit warto poświęcić futerałowi. Jest on bardzo lekki, ma obszerną komorę na akcesoria, gitara leży w nim perfekcyjnie i do tego  producent zapewnia jego ponadprzeciętną wytrzymałość. Podobno nie jest go w stanie zniszczyć nawet kurier DPD. Poza tym złota powłoka i czarne wnętrze zdecydowanie mogą się podobać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top