Gibson Les Paul Standard Norlin Era Walnut 1982

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem egzemplarz z roku 1982, a więc czterdziestolatek z ery Norlina. Gitara po przeprowadzonym lata temu refinishu. Ma orzechowy top i naturalny tył. Prezentuje się bardzo ciekawie i wyróżnia spośród popularnych wykończeń. Lakier ma fajny naturalny relic. Całość prezentuje się naprawdę stylowo, z charakterem vintage.

Gitara zachowała się w całości oryginalnej specyfikacji technicznej i z charakterystycznym dla początku lat 80 mostkiem, oryginalnymi pickupami Tim Shaw o sporej wartości, fabrycznymi potkami i efektownym oryginalnym futerałem Gibson Protector z rudym pluszem.

Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę. Progi są wciąż oryginalne, po szlifie i aktualnie zdecydowanie nic nie trzeba z nimi roić.

Instrument nie ma na koncie żadnych złamań, pęknięć, ani innych uszkodzeń. To ciekawa propozycja dla miłośników nieco starszych egzemplarzy modelu Les Paul. Dzisiaj to już kawałek pięknej historii i dobra lokata kapitału.