Gibson Les Paul Standard Trans Amber Cherry Back Candy 2015

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard z roku 2015. Instrument w wyjątkowym, bardzo rzadkim wykończeniu Trans Amber Cherry Back Candy. Ten egzemplarz robi piorunujące wrażenie i jest jednym z najbardziej efektownych wizualnie LP jakie się tu kiedykolwiek pojawiły.  Bursztynowa płyta wierzchnia ze spektakularnym flame topem oraz bardzo oryginalny czerwony tył z wykończeniem typu candy (jak szklany cukierek) zdecydowanie wyróżniają ten model na tle klasyki. Jeśli lubicie model Les Paul, ale szukacie go w nowoczesnej odsłonie warto zwrócić uwagę na ten wyjątkowy okaz. 

Oprócz niesztampowej prezencji, ten model charakteryzuje się bardzo współczesną specyfikacją techniczną.   Gitarę wyróżnia bardzo ergonomiczny gryf z asymetrycznym profilem 60’s, zmiennym radiusem i poszerzoną podstrunnicą i regulacją wysokości na siodełku oraz szerokie możliwości brzmieniowe dzięki rozbudowanej elektronice opartej o znakomite humbuckery Burstbucker Pro z możliwością rozłączania cewek, odwracaniem fazy i  pasywnym bypassem. 

Gitara ma 9 lat, ale zachowała się w fenomenalnym stanie. Ślady użytkowania są bardzo niewielkie i gitara tylko nieznacznie różni się od nowego egzemplarza. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Instrument jest w pełni sprawny i wolny od wszelkich wad. Progi są w znakomitym stanie. 

Ten egzemplarz ma zainstalowane tradycyjne klucze Grovera. Elektroniczny stroik G-Force, który był z fabrycznie zamontowany, jest dołączony w zestawie. 

W komplecie także oryginalny, bardzo efektowny złoty futerał oraz komplet papierów.