Gibson Les Paul Standard Tea Burst 2016

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem egzemplarz z roku 2016, w efektownym wykończeniu Tea Burst i świetnym topem w gradacji AAA (Premium Plus).

Specyfikacja modelu Standard z roku 2016 to udane połączenie klasycznego wyglądu i paru dyskretnych unowocześnień. Gitara jest lekka (3,85 kg), ma bardzo wygodny gryf (asymetryczny slim taper ze zmiennym radiusem podstrunnicy), nowoczesne humuckery Burstbucker Pro (z opcją rozłączania cewek, odwracania fazy przetwornika gryfowego i pasywnym boosterem) oraz blokowane nie tylko klucze (Grover), ale i mostek oraz strunociąg z blokadą (TonePros). Te wszystkie drobne innowacje znacznie zwiększają możliwości brzmieniowe gitary oraz podnoszą jej ergonomię. Nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy modelu Les Paul powinni się tu z łatwością odnaleźć.

Gitara ma 6 lat. Znajdzie się na niej kilka drobnych śladów jak mała wgniotka przy bindingu na gryfie, zamarkowane drobne przetarcie na tylnym rancie, czy trochę standardowych rysek, ale to wyłącznie nieistotna kosmetyka. Instrument wygląda generalnie bardzo świeżo i robi znakomite wrażenie. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Progi są po szlifie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W komplecie z gitarą jest oryginalny futerał i komplet papierów.