Gibson Les Paul Standard Mojave Burst 2018

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard.  Tym razem fantastyczny egzemplarz z rocznika 2018. Instrument w rzadkim, szczególnie efektownym i współcześnie niedostępnym wykończeniu Mojave Burst, które w połączeniu z bardzo ładnym topem składa się na wyjątkową prezencję tej gitary. To jeden z ładniejszych LP jakie miałem przyjemność posiadać. Zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. 

Gitara ma 5 lat i nie można mieć większych uwag do jej stanu. Ślady użytkowania ograniczają się do małych rysek i paru płytkich wgniotek. Nic sensacyjnego.  Stan techniczny jest nienaganny.  Instrument jest w pełni sprawny, wolny od wszelkich wad, ustawiony i gotowy. W komplecie znajdziecie oryginalny brązowy futerał, komplet papierów i parę drobiazgów jak multitool, ściereczka, pasek i switchwasher. 

Specyfikacja Standarda w wersji 2018 jest bardzo nowoczesna, ale nie budzi kontrowersji. Klasyczne materiały i konstrukcja łączą się tutaj w nienachalny sposób z serią dyskretnych innowacji. Super lekki korpus ultra modern weight relief (gitara waży jedynie 3,8 kg), szyjka o asymetrycznym profilu, podstrunnica ze zmiennym radiusem, zaawansowana elektronika (rozłączanie cewek, odwracanie fazy, clean boost) oparta o przetworniki Burstbucker Pro i blokowane klucze to ilość innowacji odpowiednia dla współczesnych muzyków. 

Lista wyposażenia gitary jest jak widać imponująca. Nie powinno to dziwić.  Standard 2018 był najwyższym modelem Les Paula produkowanym poza Custom Shopem.Jest to zupełnie bezkompromisowy sprzęt z najwyższej półki. 

Zdecydowanie polecam!