Gibson Les Paul Standard Mojave Burst 2018

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard.  Tym razem fantastyczny, bardzo świeży

egzemplarz z rocznika 2018. Instrument w rzadkim i szczególnie efektownym wykończeniu Mojave Burst, które w połączeniu z kapitalnym topem składa się na wyjątkową prezencję tej gitary. Jeden z ładniejszych LP jakie miałem przyjemność posiadać. Zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.

Gitara ma trzy lata i nie można mieć większych uwag do jej stanu. Ślady użytkowania ograniczają się do małych rysek-wgniotek z tyłu korpusu, które powstają od paska lub guzików koszuli. Poza tym nówka jak od dystrybutora, która wciąż pachnie nowością.  Stan techniczny jest nienaganny.  Instrument jest w pełni sprawny, wolny od wszelkich wad i dobrze ustawiony. W komplecie znajdziecie oryginalny brązowy futerał, komplet papierów oraz pickguard, który w zależności od preferencji możecie zamontować lub nie. Otwory póki co nie są wywiercone.

Specyfikacja Standarda w wersji 2018 jest bardzo nowoczesna, ale nie budzi kontrowersji. Klasyczne materiały i konstrukcja łączą się tutaj w nienachalny sposób z serią dyskretnych innowacji. Super lekki korpus ultra modern weight relief (gitara waży jedynie 3,6 kg), szyjka o asymetrycznym profilu, podstrunnica ze zmiennym radiusem, zaawansowana elektronika (rozłączanie cewek, odwracanie fazy, clean boost) oparta o przetworniki Burstbucker Pro i blokowane klucze to ilość innowacji odpowiednia dla współczesnych muzyków.

Lista wyposażenia gitary jest jak widać imponująca. Nie powinno to dziwić.  Standard 2018 był najwyższym modelem Les Paula produkowanym poza Custom Shopem.Jest to zupełnie bezkompromisowy sprzęt z najwyższej półki.

Zdecydowanie polecam!

 

 

 

 

Back to top