Gibson Les Paul Standard Chicago Blue 2011

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem egzemplarz z roku 2011 w ekstremalnie rzadkim wykończeniu Chicago Blue. To taki głęboki, atramentowy granat przez który delikatnie przebija faktura drewna. Drapieżności tej nietuzinkowej stylizacji nadają dodatkowo czarne elementy plastikowe, które świetnie korespondują z chromowanym osprzętem. To prawdziwy hot rod, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom mocniejszego, rockowego grania. 

Gitara charakteryzuje się bardzo nowoczesną specyfikacją. Ma blokowane klucze, most i strunociąg TonePros oraz asymetryczny, bardzo wygodny gryf, który  powinien  przypaść do gustu nawet osobom szczególnie obawiającym się ergonomii gitar Gibsona.

Pickupy to oczywiście Burstbuckery Pro. Przez lata pozostawały one niezbędnym wyposażeniem każdego Les Paula Standard. To zmodernizowane,  nieco bardziej zadziorne tradycyjne PAF-y, które sprawdzają się świetnie w wielu stylach. Oryginalnie ta gitara miała elektronikę na płytce PCB, ale została ona wymieniona na tradycyjny 50’s wiring. 

Oferowany egzemplarz ma 10 lat, których nie przeleżał w futerale. Jeśli chodzi o ślady użytkowania to na tylnym rancie znajdzie się trochę drobnych obić/wgniotek, poza tym jakieś standardowe ryski tu i tam. Nic nadzwyczajnego w przypadku używanych instrumentów.  Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko, co działać powinno od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę. Progi w bardzo dobrej kondycji (minimalne ślady) i absolutnie nic nie trzeba z nimi robić. 

W zestawie oryginalny futerał.