Gibson Les Paul Standard Light Burst 2008

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem bardzo efektowny egzemplarz z rocznika 2008. Gitara ma wspaniały flame top, przepiękny kolor Light Burst i ogólnie robi świetne wrażenie.

Ogólny stan gitary jest bardzo dobry. Ma kilka drobnych śladów użytkowania w postaci rysek i drobnych obić. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Gitara nie była naprawiana, modyfikowana i jest wolna od wszelkich wad. Progi są w świetnym stanie, mechanika gryfu działa jak należy, z elektroniką również nie ma żadnych problemów. To ustawiony i przygotowany do gry instrument, na który można liczyć.

Jeśli chodzi o kwestie związane ze specyfikacją to gitara ma fabryczne przetworniki Gibson Burstbucker Pro i smukły gryf typu 60, który przypadnie do gustu nawet największym przeciwnikom modelu LP.

Jak widać na zdjęciach gitara nie miała jeszcze zamontowanego pickguardu, który jest w zestawie i możecie go sobie założyć lub nie, w zależności od tego jak Wam się bardziej podoba.

Wraz z gitarą sprzedaję oryginalny futerał.