Gibson Les Paul Standard Left Hand Ebony 2009

8,999 zł

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem wersja leworęczna z roku 2009 w klasycznym wykończeniu Ebony.

Ta generacja modelu LP Standard charakteryzuje się bardzo nowoczesną specyfikacją. Ma blokowane klucze, most i strunociąg TonePros, blokowane gniazdo Neutrik, zapobiegające przypadkowemu wypięciu kabla oraz elektronikę na płytce PCB, którą możecie podziwiać przez przez przezroczyste tworzywo. 

Ponadto gitara ma bardzo wygodny, asymetryczny gryf. Powinien on przypaść do gustu nawet osobom szczególnie obawiającym się ergonomii gitar Gibsona.

Pickupy to oczywiście Burstbuckery Pro. Przez lata pozostawały one niezbędnym wyposażeniem każdego Les Paula Standard. To zmodernizowane, nieco bardziej zadziorne tradycyjne PAF-y, które sprawdzają się świetnie w wielu stylach. 

Oferowany egzemplarz ma 12 lat, których nie przeleżał w futerale. Jeśli chodzi o ślady użytkowania to z tyłu znajdą się typowe odciski od paska i ślady na rantach główki. Nic nadzwyczajnego w przypadku używanych instrumentów. Nówki nie należy się spodziewać, ale naprawdę nie jest źle. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko, co działać powinno od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę. Progi po lekkim szlifie, w bardzo dobrej kondycji i absolutnie nic nie trzeba z nimi robić. 

W zestawie oryginalny futerał.