Gibson Les Paul Standard Honey Burst 2015

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard z roku 2015. Instrument w szczególnie efektownym wykończeniu Honey Burst i z naprawdę pięknym klonowym topem. Ten egzemplarz robi duże wrażenie i zdecydowanie może się podobać. Wygląd gitary nie pozwala przejść obok niej obojętnie, ale i specyfikacja techniczna ma naprawdę sporo mocnych punktów. Gitarę wyróżnia bardzo ergonomiczny gryf z asymetrycznym profilem 60’s, zmiennym radiusem i poszerzoną podstrunnicą oraz szerokie możliwości brzmieniowe dzięki rozbudowanej elektronice opartej o znakomite humbuckery Burstbucker Pro z możliwością rozłączania cewek, odwracaniem fazy i bypassem. 

Gitara ma 8 lat, ale zachowała się w fenomenalnym stanie. Ślady użytkowania są bardzo niewielkie i gitara tylko nieznacznie różni się od nowego egzemplarza. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Instrument jest w pełni sprawny i wolny od wszelkich wad. Progi są w znakomitym stanie. 

Ten egzemplarz ma zainstalowane tradycyjne klucze Grovera. Elektroniczny stroik G-Force, który był z fabrycznie zamontowany jest dołączony w zestawie. 

Gitara waży około 3,8 kg.

W komplecie także oryginalny, bardzo efektowny złoty futerał oraz komplet papierów.