Gibson Les Paul Standard High Performance Blue Mist 2016

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem egzemplarz z roku 2016 w bardzo rzadkim wykończeniu Blue Mist. To efektowny błękitny metalik, który z pewnością przypadnie do gustu osobom szukającym
wyróżniającego się z tłumu Gibsona w mniej klasycznym wykończeniu.

Gitara w nieco unowocześnionej wersji High Performance. Ma ergonomiczne łączenie gryfu z korpusem, wyjątkowo przystępną szyjkę slim taper z asymetrycznym profilem, tytanowe siodełka (mostka i szyjki), blokowane klucze (oryginalnie był G-force) i rozbudowaną elektronikę z rozłączanymi cewkami humbuckerów i paromoa dodatkowymi funkcjami. Ogólnie rzecz biorąc ten model zrywa z wieloma stereotypami dotyczącymi Les Paula, który w tej wersji zdecydowanie nie jest toporny i niezbyt uniwersalny.

Gitara zachowana w bardzo dobrym stanie. Ma kilka drobnych śladów użytkowania (parę obić na szczycie główki, jeden ślad na tylnym rancie), ale to niezbyt istotne rzeczy, które z pewnością nie odbijają się negatywnie na ogólnej prezencji tej pięknej gitary. Pod względem technicznym wszystko w jak najlepszym porządku. Działa wszystko od A do Z, progi są w znakomitym stanie.

W komplecie widoczny na zdjęciach brązowy futerał z czerwonym pluszem.