Gibson Les Paul Standard Hertiage Cherry Sunburst 1998

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard w klasycznym kolorze Heritage Cherry Sunburst. Instrument wyprodukowany w roku 1998, a więc pochodzący ze szczególnie szanowanego okresu w historii marki. Gitara to łakomy kąsek dla wszystkich tych, którzy niekoniecznie przychylnym okiem patrzą na najnowsze produkty Gibsona. Prestiż Gibsonów z lat 90 nieustannie wzrasta, już dzisiaj widuje się instrumenty z tamtych lat kosztujące spore sumy. Mają te gitary bardzo dobrą prasę, są chwalone, poszukiwane i coraz droższe.

Oferowana gitara zdecydowanie nie zdradza swojego prawie dwudziestopięcioletniego wieku. Ślady użytkowania owszem są, ale z całą pewnością niewiększe niż w przeciętnym, nawet o wiele młodszym egzemplarzu. Mikroryski, drobne obicia, niewielkie wgniotki i głównie z tyłu to wszystko, co należałoby wymienić. Rzecz jasna gitara nie przechodziła żadnych złamań, pęknięć i innych wymagających odnotowania uszkodzeń. Wszystkie elementy zarówno mechaniczne, jak i elektroniczne działają prawidłowo.

W latach 90 model LP Standard miał montowane fabrycznie przetworniki 498T/490R. Mają one nieco mocniejszy sygnał niż klasyczne PAFy, dlatego gitarka bardzo dobrze czuje się w szeroko pojętej muzyce rockowej. Gitara ma zrobiony 50’s wiring i wyekranowaną komorę elektroniki – to zmiany na plus, a poza tym żadnych innych modyfikacji.

Do gitary dołączam oryginalny, brązowy futerał Gibsona z różowym wnętrzem. Zdecydowanie dobrze mieć komplet.