Gibson Les Paul Standard Goldtop 2019

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard 50’s. Tym razem egzemplarz klasycznym wykończeniu Goldtop wyprodukowany w roku 2019. Jest to najnowsza i aktualnie oferowana w sklepach (choć są problemy z dostępnością) wersja modelu Standard. W tej generacji flagowiec Gibsona powrócił (po latach mariażu z innowacjami) do wielu tradycyjnych rozwiązań i w jego specyfikacji znajdziemy sporo ukłonów w kierunku klasycznych wzorców. Przede wszystkim warto odnotować korpus bez żadnej formy odciążenia oraz mogące pochwalić się bardzo dobrymi opiniami i znane modeli Custom Shop humbuckery Burstbucker 1 i 2 o PAF-owej charakterystyce. Ten egzemplarz ma oczywiście tradycyjny gryf typu 50 i nawiązujący do klasyki osprzęt. To bardzo zachowawcza i trzymająca się kanonu inkarnacja LP Standard Jeśli nie przepadacie za eksperymentami przypadnie Wam do gustu.

Gitara ma trzy lata i nie licząc dosłownie jednego zamarkowanego obicia na topie wygląda jak nowa. To samo tyczy się stanu technicznego, który jest po prostu idealny. Gitara jest w pełni sprawna, zachowana w fabryczej specyfikacji i gotowa do gry.

W\ komplecie z gitarą sprzedaję także oryginalny futerał oraz komplet papierów i akcesoriów. Dostaniecie pasek, multi-tool i drugi truss-rod cover z napisem Standard. To zestaw jak od dystrybutora, jednak odczuwalnie tańszy.