Gibson Les Paul Standard Faded Vintage Honey Burst 2023

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard 50’s Faded w szczególnie cenionym wykończeniu Honey Burst. Jest to najnowsza, produkowana obecnie generacja tego modelu. Egzemplarz jest praktycznie nowy – pochodzi z roku 2023. Formalnie sprzedaję go jako używany, ale w praktyce to igła jak z fabryki.

Standard Faded to przepiękna i zdecydowanie wyróżniająca się wyglądem gitara. Instrument wykończony jest satynowym matem nitro. Miodowy, łagodny burst i elegancki orzechowy tył zdecydowanie mogą się podobać. Przez cienką warstwę lakieru wyczuć można naturalne faktury drewna. Miłośnicy naprawdę cienkich wykończeń będą zadowoleni.

Gitara to pod względem konstrukcji bardzo klasyczny Les Paul. Mahoniowy korpus, klonowy top i palisandrowa podstrunnica to tradycyjna receptura LP. Sercem elektroniki są humbukery Burstbucker 1 i 2, które nawiązują do klasycznych PAF-ów. Profil gryfu to klasyczna pięćdziesiątka.

Technicznie z gitarą wszystko w najlepszym porządku. Sprzęt jest w pełni sprawny, ustawiony i gotowy do gry. Progi są jak nowe, nie ma żadnego zużycia. Gitara oczywiście nie przechodziła żadnych napraw i modyfikacji.

Fabrycznie ten model nie miał puszek na pickupach. W tym egzemplarzu są nałożone dla, moim zdaniem, lepszej prezencji.

W zestawie oryginalny futerał i komplet papierów.