Gibson Les Paul Standard Faded Tobacco Burst 2008

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard z rocznika 2008. Tym razem egzemplarz w wersji Faded, a więc taki z bardzo cienkim, satynowym wykończeniem.  Jeśli nie lubicie lustrzanego połysku i szukacie naprawdę bliskiego kontaktu z drewnem, ten unikalny model ma szansę przypaść Wam do gustu.

Ten egzemplarz jest wyjątkowo urodziwy.  Ma wspaniały flame top, przepiękny kolor Tobacco Burst i zachwyca naturalnymi fakturami drewna.

Ogólny stan gitary jest bardzo dobry. Z tyłu jest niewielkie przebarwienie i trochę rysek, tu i ówdzie znajdzie się kilka innych drobnych śladów, ale generalnie jak na ten wiek i typ wykończenia jest naprawdę super. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Gitara nie była naprawiana, modyfikowana i jest wolna od wszelkich wad. Progi są w świetnym stanie, mechanika gryfu działa jak należy, z elektroniką również nie ma żadnych problemów.

Jeśli chodzi o kwestie związane ze specyfikacją to gitara ma fabryczne przetworniki Gibson Burstbucker Pro w wersji Zebra i gryf typu 50. Model Standard Faded cieszy się szczególnym uznaniem miłośników marki i jest jednym z najbardziej lubianych wariantów LP. Zdecydowanie warto się zainteresować.

Jak widać na zdjęciach gitara nie miała jeszcze zamontowanego pickguardu (brak dziurek w topie). Jest on w zestawie i możecie go sobie założyć lub nie, w zależności od tego jak Wam się bardziej podoba.

Wraz z gitarą sprzedaję oryginalny futerał.