Gibson Les Paul Standard Faded Honey Burst 2006

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard Faded. Tym razem egzemplarz w wykończeniu Honey Burst wyprodukowany w roku 2006. Gitara wygląda naprawdę wyjątkowo – ma przepiękny top i szczególnie efektowny kolor. Zdecydowanie robi wrażenie – to zdecydowanie jeden z najładniejszych LP jakie miałem.

Poza oszałamiającą prezencją instrument wyróżnia wręcz rekordowo niska waga – około 3,3 kg (czyli mniej niż większość SG, stratów i tele). Jeśli szukacie lekkiej gitary, ale nie chcecie rezygnować z LP, ten egzemplarz załatwi sprawę w 100%.

Gitara ma klasyczny gryf typu 50 oraz typowe dla Standardów przetworniki Burstbucker Pro w wersji zebra.

Jeśli chodzi o stan to znajdą się drobne ślady użytkowania w postaci rysek, drobnych wgniotek, małych przetarć lakieru, ale to wszystko drobnica jakże typowa dla urokliwego wykończenia faded. Biorąc pod uwagę wiek gitary trudno mieć zastrzeżenia. Technicznie też wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko od A do Z, progi są w świetnym stanie. W komplecie jest oryginalny futerał oraz papiery od producenta.

Ten model nie jest produkowany od wielu lat i nie da się kupić nowego egzemplarza. To ceniona i poszukiwana na rynku wtórnym gitara. Zdecydowanie warto się zainteresować.

 

 

 

 

 

 

Back to top