Gibson Les Paul Standard Faded Limited Honey Burst 2016

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard Faded w wykończeniu Honey Burst. Jest to nieprodukowany współcześnie, zbudowany w roku 2016, limitowany wariant gibsonowskiego klasyka w bardzo interesującym wariancie wykończeniowym. 

Standard Faded to przepiękna i zdecydowanie wyróżniająca się wyglądem gitara.  Miodowy, łagodny  burst i elegancki orzechowy tył zdecydowanie mogą się  podobać. Satynowy lakier, który fabrycznie był bardziej matowy, został w  tym egzemplarzu wypolerowany na delikatny połysk, dzięki czemu gitara wygląda naprawdę efektownie. 

Gitara  to pod względem konstrukcji bardzo klasyczny Les Paul. Mahoniowy korpus, klonowy top i palisandrowa podstrunnica to tradycyjna receptura LP.  Nawiązania do najlepszych tradycji znajdziemy także w elektronice, której sercem są szanowane przetworniki 57 Classic w bardzo dobrze dopasowanej stylistycznie wersji zebra. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych za uniwersalność zestawów przetworników o rockowym profilu. Do Les Paula jak znalazł. 

Gitara ma pięć lat. Jeśli chodzi o stan to znajdą się minimalne ślady użytkowania w postaci drobnych rysek, czy wgniotek, ale generalnie stan na piątkę i trudno wymagać więcej od używanego instrumentu. Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Sprzęt jest w pełni sprawny, ustawiony i gotowy do gry.

Dodatkowym atutem tego egzemplarza jest jego waga. 3,76 kg to naprawdę świetny wynik. 

W zestawie oryginalny futerał i komplet papierów. 

 

 

 

 

 

 

Back to top