Chcesz kupić najtaniej lub przetestować? Napisz lub zadzwoń!

Gibson Les Paul Standard Faded 2016 Limited Honey Burst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje dzisiaj gitarę Gibson Les Paul Standard Fadedw wykończeniu Honey Burst. Jest to limitowany instrument z roku 2016, a więc jeszcze bardzo świeży. Formalnie sprzedaję go jako sprzęt używany, w praktyce jednak to zupełnie nowa gitara (wygląda jak z igły zdjęta, nie ma nawet ryski).  W komplecie jest wszystko, co fabryka dała – brązowy futerał z czerwonym pluszem, komplet papierów a nawet fabryczny karton. Dostajecie to samo, co otrzymalibyście kupując ten instrument w normalnym sklepie. Ten model obecnie nie jest produkowany i nie da się go nabyć w oficjalnej dystrybucji. Zdecydowanie warto się zainteresować.

Gibson Les Paul Standard Faded to przepiękna i zdecydowanie wyróżniająca się gitara. Instrument  wykończony jest satyowym matem nitro. Miodowy, łagodny  burst i elegancki orzechowy tył zdecydowanie mogą się  podobać. Przez cienką warstwę lakieru wyczuć można naturalne faktury drewna. Nie należy mylić tego wykończenia z odszczypującą się od paznokcia satyną spotykaną w budżetowych Gibsonach. To zupełnie inna jakość, gitara prezentuje się ekskluzywnie i stylowo.  Żadne zdjęcia nie oddadzą w pełni naturalnego piękna tego instrumentu. Trzeba dotknąć i powąchać. Osobny aspekt to kwestie brzmieniowe. Wiele osób uważa, że gitary, którym oszczędzono kilkunastu warstw twardego lakieru mają lepsze walory akustyczne.

Gitara jest bardzo tradycyjna. Mahoniowy korpus, klonowy top i palisandrowa podstrunnica to klasyczna receptura LP.  W gitarze zamontowane są bardzo dobrze przetworniki 57 Classic utrzymane w klimacie humbuckerów w stylu lat 50. W tym modelu występują w wersji zebra – bardzo ładnie korespondują z plastikami i kremowym bindingiem. Warto też na koniec odnotować, że instrument ma przyjemną wagę 4,14 kg. Nie powinien zmęczyć na scenie.

Back to top