Gibson Les Paul Standard Faded 2016 Honey Burst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard Faded w wykończeniu Honey Burst. Jest to nieprodukowany współcześnie, zbudowany w roku 2016, limitowany wariant gibsonowskiego klasyka w bardzo interesującym wariancie wykończeniowym. 

Standard Faded to przepiękna i zdecydowanie wyróżniająca się wyglądem gitara. Instrument  wykończony jest satyowym matem nitro. Miodowy, łagodny  burst i elegancki orzechowy tył zdecydowanie mogą się  podobać. Przez cienką warstwę lakieru wyczuć można naturalne faktury drewna. Gitara przypadnie do gustu miłośnikom mniej cukierkowych wykończeń a ponadto spodoba się wszystkim tym, którzy sądzą, że gruba warstwa lakieru wpływa negatywnie na brzmienie. 

Gitara  to pod względem konstrukcji bardzo klasyczny Les Paul. Mahoniowy korpus, klonowy plain top i palisandrowa podstrunnica to tradycyjna receptura LP.  Nieco więcej szaleństwa znajdziemy w elektronice, której sercem są szanowane przetworniki Seymour Duncan SH-4 i SH-2 w bardzo dobrze dopasowanej stylistycznie wersji zebra. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych za uniwersalność zestawów przetworników o rockowym profilu. Do Les Paula jak znalazł. 

Gitara ma cztery lata. Jeśli chodzi o stan to znajdą się minimalne ślady użytkowania w postaci drobnych rysek, czy wgniotek, ale generalnie stan na piątkę i trudno wymagać więcej od używanego instrumentu. Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Sprzęt jest w pełni sprawny, ustawiony i gotowy do gry.

W zestawie oryginalny futerał.