Gibson Les Paul Standard DC Wine Red Limited 2016

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard w wersji Double Cut. Instrument wyprodukowany w roku 2016 w ramach krótkiej, limitowanej serii.

Egzemplarz jest w kolekcjonerskim stanie, właściwie jak  nowy. Może ktoś dopatrzy się jakichś mikrych  rysek widocznych, gdy się ich szuka w dobrym świetle,  ale generalnie stan mint. Gitara w pełni sprawna, ustawiona i wolna od wszelkich wad. Specyfikacja fabryczna – żadnych modyfikacji.

Instrument w wykończeniu Wine Red z fantastycznym topem z klonu płomienistego. Wygląda naprawdę obłędnie i przywodzi na myśli instrumenty marki PRS, dla których ta wersja Les Paula jest bezpośrednią konkurencją. To coś dla tych, którzy chcieliby Gibola, ale obawiają się niewygody użytkowania ciężkiego i niezbyt ergonomicznego klasycznego LP. Wiosło jest lekkie jak Fender (3,55 kg), ma cienki i szybki gryf o współczesnych parametrach (slim taper), oferuje świetny dostęp do najwyższych progów i uproszczone sterowanie (1x volume, 1x tone). Do tego posiada znakomitej jakości osprzęt z blokowanymi kluczami Grovera, mostkiem i strunociągiem Tone Pros (też z blokadami) oraz zawodowymi, dedykowanymi do tego modelu przetwornikami Gibsona.

Do gitary dołączam oryginalny futerał z czerwonym pluszem i brązowym obiciem oraz komplet papierów. To zestaw identyczny jak od dystrybutora. Zdecydowanie warto się zainteresować.