Gibson Les Paul Standard Bird’s Eye Vintage Sunburst 1993

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard w absolutnie unikatowej wersji charakteryzującej się płytą wierzchnią wykonaną z rzadko spotykanego w Gibsonach klonu ptasie oko.

Instrument w klasycznym wykończeniu Vintage Sunburst, wyprodukowany w roku 1993. Kończy właśnie 30 lat i z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom starszych nieco instrumentów. Wiadomo, że Gibsony z lat 90 są cenione, mają swój status i dobrze trzymają wartość, ale taki nietuzinkowy pod względem wizualnym i zachowany w całości w oryginale egzemplarz to już w ogóle cudo.

Gitara ma typową dla lat 90 specyfikację opartą o klasyczną konstrukcję i materiały oraz zdecydowanie rockowe przetworniki Gibson 498T/490R. Z przyjemnością mogę poinformować, że ten egzemplarz nie ma na koncie żadnych modyfikacji i napraw. Nic nie było złamane, elektronika wygląda jak w dniu opuszczenia fabryki a progi są oryginalne i wciąż w znakomitym stanie. Jeśli chodzi o wygląd to znajdą się oczywiście rysy, wgniotki i drobne obicia, ale ogólna prezencja nie powinna budzić zastrzeżeń zważywszy na całkiem zaawansowany już wiek instrumentu. Gitara robi piorunujące wrażenie a kosmetyczne ślady użytkowania dodają jej jedynie charakteru.

W zestawie oryginalny futerał z epoki, który jest nieco sfatygowany, ale spełnia doskonale swoją funkcję. Zachowała się także fabryczna checklista.

Zdecydowanie polecam. W cenie zbliżonej do nowego, współczesnego modelu LP Standard możecie sprawić sobie coś o unikatowej specyfikacji i z całkiem długą już historią.