Gibson Les Paul Standard 60’s Bourbon Burst 2023

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard.

Tym razem egzemplarz wykończeniu Bourbon Burst wyprodukowany w roku 2023.

Jest to najnowsza i aktualnie oferowana w sklepach wersja modelu Standard. W tej generacji flagowiec Gibsona powrócił (po latach mariażu z innowacjami) do wielu tradycyjnych rozwiązań i w jego specyfikacji znajdziemy sporo ukłonów w kierunku klasycznych wzorców. Przede wszystkim warto odnotować korpus bez żadnej formy odciążenia oraz mogące pochwalić się bardzo dobrymi opiniami nowe pickupy Burstbucker 61, o klasycznej charakterystyce.

Ten egzemplarz ma gryf typu 60, który z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom niezbyt grubych szyjek. Jeśli szukacie Gibsona, który miałby przystępny gryf, jest to zdecydowanie jedna z najlepszych opcji.

Gitara ma zaledwie rok i wygląda naprawdę znakomicie. Jest właściwie jak nowa. Może ktoś wypatrzy jakieś kosmetyczne oznaki użytkowania, ale generalnie stan jest naprawdę świetny i trudno mieć tu większe zastrzeżenia. Stan techniczny również jest nienaganny a zużycie zerowe. Progi w świetnej kondycji, z pewnością nie trzeba nic z nimi robić.

W komplecie z gitarą oferuję także oryginalny futerał, multitool, ściereczkę, pasek oraz komplet papierów. Jest również fotka, którą robią podczas kontroli jakości w fabryce. To zestaw jak sklepowy, cena jednak odczuwalnie niższa.