Gibson Les Paul Standard 60’s Bourbon Burst 2019

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem bardzo świeży egzemplarz z rocznika 2019, a więc taki, który powstał już po rewolucjach w firmie związanych ze zmianami w zarządzie i ogólną przebudową. Po latach pakowania do modelu Standard śmiałych innowacji,  w ostatnim czasie nastąpił powrót klasycznych (i to klasycznych jak nigdy dotąd) specyfikacji. Standard 2019 ma więc korpus bez żadnych komór dziur, tradycyjną elektronikę bez udziwnień i wyglądem nawiązuje do starych LP.

Gitara ma fajny top AA i  świetne, nitrocelulozowe wykończenie Bourbon Burst, które znamy z erek. Do tego oczywiście stylowy niklowany osprzęt (mostek ABR-1 style),  nowe pickupy Burstbucker 61 i palisandrową podstrunnicę. Jako że jest to wersja Standard 60’s, wyposażona w gryf typu slim taper, który uchodzi za najbardziej ergonomiczny w całej ofercie Gibsona, gra się na niej bardzo wygodnie. Na pewno nie odrzuci od siebie nawet najbardziej zagorzałych przeciwników gibsonowskich kołków.

Instrument ma rok. Formalnie sprzedaję go jako używany, ale w praktyce to nówka ze sklepowej wystawy. Można dopatrzeć się jakichś mikrorysek, ale generalnie stan jak od dystrybutora, typowy dla gitary, na której, co najwyżej pograło parę osób w sklepie. Naprawdę trudno wymagać więcej od instrumentu z drugiej ręki. Stan na szóstkę z dostawionym trochę dla zasady minusem.

Jeśli chodzi o stan techniczny to nie ma o czym mówić. Gitara jest sprawa i wolna od wszelkich wad, zużycie jest zerowe.

W zestawie z gitarą oczywiście oryginalny futerał oraz komplet papierów. Ze świecą szukać takich rzeczy na rynku wtórnym. Zdecydowanie warto zainteresować się tym gibsonowskim klasykiem w jego najbardziej aktualnej odsłonie.

 

\