Gibson Les Paul Standard 50’s Tobacco Sunburst 2022

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard.

Tym razem egzemplarz wykończeniu Tobacco Burst (z fajnym topem i pięknym miodowym tyłem) wyprodukowany w roku 2022.

Jest to najnowsza i aktualnie oferowana w sklepach wersja modelu Standard. W tej generacji flagowiec Gibsona powrócił (po latach mariażu z innowacjami) do wielu tradycyjnych rozwiązań i w jego specyfikacji znajdziemy sporo ukłonów w kierunku klasycznych wzorców. Przede wszystkim warto odnotować lity korpus bez żadnej formy odciążenia oraz mogące pochwalić się bardzo dobrymi opiniami pickupy Burstbucker 1 i 2, które wcześniej montowane bywały w „erkach”. Gitara w wersji 50’s charakteryzuje się też nawiązującym do klasyki słusznej grubości gryfem. Jest więc to generalnie bardzo esencjonalny Les Paul doskonale oddający charakter tego modelu.

Gitara ma zaledwie dwa lata i wygląda naprawdę znakomicie. Może ktoś wypatrzy jakieś kosmetyczne oznaki użytkowania (mikroryski, minimalne wgniotki), ale generalnie stan jest naprawdę świetny i trudno mieć tu większe zastrzeżenia. Stan techniczny również jest nienaganny, zużycie zerowe. Progi w świetnej kondycji, z pewnością nie trzeba nic z nimi robić. 

 W komplecie z gitarą oferuję także oryginalny futerał, multitool, ściereczkę, pasek oraz komplet papierów. Jest również fotka, którą robią podczas kontroli jakości w fabryce.  To zestaw jak sklepowy, cena jednak odczuwalnie niższa.