Gibson Les Paul Standard 2012 Ebony

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem egzemplarz z roku 2012 w klasycznym wykończenie ebony. 

Sprzęt ma parę lat, ale zdecydowanie nie zdradza swojego wieku. Znajdzie się trochę mało istotnych śladów użytkowania w postaci mikrorysek czy jakiś drobnych wgniotek, ale generalnie instrument wciąż robi wrażenie raczej nowej niż używanej gitary. Wygląda tak jakby pograło na niej parę osób w sklepie i tyle. Naprawdę trudno wymagać więcej od używanej gitary. 

Stan techniczny jest nienaganny. Gitara jest w pełni sprawna i wolna od wszelkich wad. Zużycie jest zerowe, wszystkie części oryginalne. Widać, że gitara może i miała właściciela, ale użytkownika chyba niekoniecznie. W zestawie z gitarą komplet papierów i oryginalny futerał. Jest to sklepowy komplet w znakomitej kondycji. 

Rok 2013 był dla modelu Standard  bardzo udany. Gitara ma niesamowity top i otrzymała znakomitą, nowoczesną, ale nie budzącą kontrowersji specyfikację. Blokowane klucze, niezbyt gruby asymetryczny gryf ze zmiennym radiusem, rozbudowana elektronika (rozłączanie cewek, odwracanie fazy, clean boost), osprzęt topowej marki Tone Pros składają się na Standarda XXI wieku. Innowacje są dyskretne, niewidoczne na pierwszy rzut oka, ale mają znacznie poszerzają możliwości brzmieniowe gitary i jej ergonomię. Gitara była topowym, bardzo drogim modelem i jest cenioną inkarnacją modelu Standard. To kompleksowa instrument z górnej półki. Zdecydowanie warto się zainteresować. 

 

 

 

Back to top