Gibson Les Paul Standard 2009 Ebony

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem egzemplarz z roku 2009 w wykończeniu Ebony i drapieżnej,

stylizacji opartej o czarne elementy plastikowe. To prawdziwy hot rod, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom mocniejszego, rockowego grania.

Gitara charakteryzuje się bardzo nowoczesną specyfikacją. Ma blokowane klucze, most i strunociąg TonePros, blokowane gniazdo Neutrik, zapobiegające przypadkowemu wypięciu kabla oraz elektronikę na płytce PCB, którą możecie podziwiać przez przez przezroczyste tworzywo jakby to był ręcznie składany silnik V8.

Ponadto gitara ma znakomity, bardzo wygodny  asymetryczny gryf. Powinien on przypaść do gustu nawet osobom szczególnie obawiającym się ergonomii gitar Gibsona.

Pickupy to oczywiście Burstbuckery Pro. Przez lata pozostawały one niezbędnym wyposażeniem każdego Les Paula Standard. To zmodernizowane,  nieco bardziej zadziorne tradycyjne PAF-y, które sprawdzają się świetnie w wielu stylach.

Oferowany egzemplarz ma 12 lat, których nie przeleżał w futerale. Jeśli chodzi o ślady użytkowania to z tyłu znajdą się typowe odciski od paska i  trochę drobnych obić/wgniotek na tylnym rancie. Nic nadzwyczajnego w przypadku używanych instrumentów. Nówki nie należy się spodziewać, ale naprawdę nie jest źle. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko, co działać powinno od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę. Progi po lekkim szlifie, w bardzo dobrej kondycji i absolutnie nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie oryginalny futerał oraz papiery.