Gibson Les Paul Standard 2007 Desert Burst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem egzemplarz z rocznika 2007 w szczególnie efektownym malowaniu Desert Burst. Gitara wygląda znakomicie, ma nieco bardziej piaskowy (jaśniejszy) odcień niż w przypadku tego samego wykończenia znanego z Traditionala, co w moim odczuciu bardzo pozytywnie wpływa na jej prezencję. Do tego ma  szczególnie urodziwy, pełen różnych smaczków top, który naprawdę robi wrażenie. 

Gitara ma 13 lat i trochę grała dlatego znajdzie się na niej nieco śladów użytkowania, które jednak rozlokowane są w miejscach mało widocznych i nie mają istotnego wpływu na ogólną prezencję instrumentu. Chodzi mi tu przede wszystkim o niewielkie przetarcia od statywu na tylnym rancie korpusu. Poza tym znajdą się oczywiście jakieś ryski, czy drobne wgniotki, ale generalnie naprawdę nic strasznego.  Gitara oczywiście jest sprawna i wolna od wszelkich wad. Ma progi wymienione na nowe, więc pod względem lutniczym jest wszystko tip top. Sprzęt nie ma na koncie żadnych nieprzyjemnych przygód i wszystko z nim w najlepszym porządku. 

Elektronika gitary oparta jest o przetworniki Burstbucker Pro. To spotykane przez lata w różnych wersjach Standarda, nieco uwspółcześnione humbuckery inspirowane klasycznymi PAF-ami. Te pickupy mają charakter pierwotnych humbuckerów, ale radzą sobie znakomicie także we współczesnych stylach. W tym egzemplarzu zastosowano szyjkę o profilu 60. Jest więc to ten smuklejszy, bardziej przystępny wariant, który przypadnie do gustu osobom obawiającym się tradycyjnych, grubych gryfów Gibsona. 

W komplecie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał. Gratis dorzucam także straplocki.