Gibson Les Paul Standard 2006 Desert Burst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Dzisiaj proponuję znakomitą gitarę elektryczną Gibson Les Paul Standard. Jest to egzemplarz w kapitalnym wykończeniu Desert Burst wyprodukowany w roku 2006. Gitara znacznie różni się od produkowanych współcześnie wersji modelu Standard ponieważ pochodzi sprzed ery eksperymentów Gibsona, których świadkami byliśmy w ostatnich latach. Jeśli nie przepadacie za kontrowersyjnymi nowinkami i szukacie czegoś zrobionego wg starych prawideł powinniście zwrócić uwagę na ten egzemplarz.

Gitara ma fenomenalny klonowy flame top i powalający kolor. Zdecydowanie wyróżnia się wyglądem i śmiało mogę powiedzieć, że to jeden z najpiękniejszych LP jakie się tu pojawiły. Ponadto gitara jest bardzo klasyczna pod względem specyfikacji. Ma tradycyjny korpus  bez komór rezonansowych (TWR) wykonany z jednego kawałka mahoniu (dzisiaj rzadkość) oraz klasyczny osprzęt: klucze Klusona, most i strunociąg bez blokad, prostą elektronikę bez rozłączanych cewek, boosterów i innych nowinek. Jest to wersja z gryfem 60 style dlatego wyróżnia się również komfortem gry. Ten egzemplarz ma zamontowane przetworniki 498T/490R, które obecnie występują w LP Customie.

Gitara ma 11 lat, których zdecydowanie po niej nie widać. Znajdą się drobne ryski i małe wgniotki, ale to drobnica, którą można zaobserwować dopiero wtedy, gdy się jej szuka. Ogólnie instrument wygląda bardzo świeżo i nie daje żadnych powodów do narzekań zarówno jeśli chodzi o prezencję jak i stan techniczny. Działa wszystko od A do Z, progi są w idealnym stanie, gitara jest wolna od wszelkich wad. W komplecie jest oryginalny futerał oraz komplet dokumentów.