Gibson Les Paul Standard 2005 Root Beer

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja
Opis

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard. Tym razem egzemplarz z roku 2005, a więc taki należący do powszechnie szanowanej i poszukiwanej generacji 2002-2006. Jest to bardzo tradycyjne wcielenie kultowego modelu sprzed ery komorowanych korpusów, nowoczesnego osprzętu i zawiłej elektroniki. Stylistycznie gitara bardzo moco nawiązuje do pierwotnych LP z lat 50 i jest po prostu żelazną gibsonowską klasyką bez kontrowersyjnych udziwnień. Jeśli szukacie esencjonalnego LP, a nie gitarowego terminatora warto rozważyć ten piękny i świetnie brzmiący instrument.

Egzemplarz w unikatowym, bardzo rzadkim wykończeniu Root Bear. Rudobrązowa płyta wierzchnia z przepięknego klonu płomienistego wygląda naprawne znakomicie i przede wszystkim niesztampowo. Gitara zdecydowanie wyróżnia się na tle popularnych wykończeń. Jest elegancka i nienachalna, ale nie pozostawia żadnych wątpliwoci, że należy do najwyższej klasy instrumentów.

Gitara pochodzi z polskiej dystrybucji. W zestawie poza oryginalnym futerałem, papierami producenta znajdziemy także dowód zakupu raz nieważną już oczywiście kartę gwarancyjną.

Gitara w pełni sprawna, ustawiona i gotwa do gry. Znajdą się oczywiście drobne ślady normalnego użytkowania (ryski, drobne wgniotki), ale jak na swój wiek prezentuje się świetnie. Progi są w znakomitym stanie, wszystkie elementy elektroniczne (pickupy Burstubucker Pro) i mechaniczne również. Gitara nie była modyfikowana, jest zachowana w stanie fabrycznym.

Nowy Les Paul Standard kosztuje obecnie 9500-10000 zł. Tutaj za rozsądną cenę macie zadbany egzemplarz z szanowanego okresu, z pełną dokumentacją, w świetnym wykończeniu i nienagannym stanie. Zdecydowanie warto się zainteresować.

Back to top