Gibson Les Paul Standard 2005 HCS 50’s Style Neck

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

 

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard.  Instrument  w nieśmiertelnym wykończeniu Heritage Cherry Sunburst, wyprodukowany roku 2005. Ten egzemplarz wyróżnia się bardzo różnorodnym topem oraz ekstremalnie niską wagą 3,95 kg. Jeśli szukacie naprawdę lekkiego Standarda ten będzie trudny do pokonania w tej kategorii.

Gitara z generacji „pre-2006”  (lata 2001-2006), uznawanej za jedną z najlepszych w historii modelu. Z pewnością spodoba się miłośnikom gibsonowskiej klasyki, bo jest to sprzęt  jeszcze sprzed okresu rewolucji w specyfikacjach, które – jak pamiętamy – nie zawsze spotykały się z aprobatą fanów marki.

Tradycyjny wygląd nawiązujący do pierwotnych LP z lat 50, sprawdzone materiały (mahoń, klon, palisander), lakier nitro, znakomite pickupy Burstbucker Pro oraz solidny (ale niezwykle wygodny) gryf 50’s style składają się na ponadczasową specyfikację. To prosty, esencjonalny  LP, a nie gitarowy terminator.

Gitara ma 15 lat, ale jest zachowana w świetnym stanie. Znajdą się oczywiście kosmetyczne ślady normalnego użytkowania, jednak absolutnie nic strasznego. Technicznie wszystko w porządku. Sprzęt jest oczywiście sprawny i wolny od wszelkich wad. Konfiguracja fabryczna. Jedynie kable przetworników zostały wymienione na czterożyłowe (do rozłączania cewek). Dwa potencjometry typu push pull dorzucam gratis, można sobie zrobić modyfikację rozszerzająca możliwości brzmieniowe.

W zestawie oryginalny futerał i instrukcja obsługi.

Zdecydowanie polecam.