Gibson Les Paul Standard Vintage Sunburst 60’s Style Neck 2005

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard.  Instrument  w klasycznym wykończeniu Vintage Sunburst, wyprodukowany w roku 2005. Gitara z generacji „pre-2006”  (lata 2001-2006), uznawanej za jedną z najlepszych w historii modelu. Z pewnością spodoba się miłośnikom gibsonowskiej klasyki, bo jest to sprzęt  jeszcze sprzed okresu rewolucji w specyfikacjach, które – jak pamiętamy – nie zawsze spotykały się z aprobatą fanów marki.

Tradycyjny wygląd nawiązujący do pierwotnych LP z lat 50, sprawdzone materiały (mahoń, klon, palisander), lakier nitro, znakomite pickupy Burstbucker Pro oraz bardzo przystępny,  dość cienki jak na Gibsona gryf 60’s style składają się na ponadczasową specyfikację. To prosty, esencjonalny  LP, a nie gitarowy terminator.

Gitara ma 16 lat. . Znajdą się na niej kosmetyczne ślady normalnego użytkowania w postaci rysek (głównie z tyłu), drobnych wgniotek i typowych osadów na osprzęcie. Żadna sensacja – typowe oznaki starzenia się lakieru nitrocelulozowego i niklowanego hardware’u nadające tylko klimatu. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Specyfikacja jest fabryczna, progi po lekkim szlifie są w znakomitym stanie i przez dłuższy czas na pewno nic nie trzeba będzie z nimi robić.

W zestawie oryginalny futerał, który ma sporo śladów użytkowania, ale jest w pełni sprawny.

Zdecydowanie polecam.