Gibson Les Paul Standard Iced Tea 50’s Style Neck 2005

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Standard.  Instrument  ze świetnym topem i w fenomenalnym wykończeniu Iced Tea, wyprodukowany w roku 2005. Gitara z generacji „pre-2006”  (lata 2001-2006), uznawanej za jedną z najlepszych w historii modelu. Z pewnością spodoba się miłośnikom gibsonowskiej klasyki, bo jest to sprzęt  jeszcze sprzed okresu rewolucji w specyfikacjach, które – jak pamiętamy – nie zawsze spotykały się z aprobatą fanów marki.

Tradycyjny wygląd nawiązujący do pierwotnych LP z lat 50, sprawdzone materiały (mahoń, klon, palisander), lakier nitro, znakomite pickupy Burstbucker Pro oraz solidny (ale niezwykle wygodny) gryf 50’s style składają się na ponadczasową specyfikację. To prosty, esencjonalny  LP, a nie gitarowy terminator.

Gitara ma 15 lat, ale jest zachowana w świetnym stanie. Znajdą się oczywiście kosmetyczne ślady normalnego użytkowania, jednak absolutnie nic strasznego. Jeden otwór zaczepu paska musiał zostać mocniej rozwiercony i zaszpachlowany ponownie, bo wkręt od straplocka złamał się w środku, ale nie widać tego prawie wcale a sam zaczep działa jak należy. Ogólnie nie ma o czym mówić, ale informuję, bo wiem. Poza tym sprzęt jest oczywiście sprawny i wolny od wszelkich wad. Konfiguracja fabryczna. Ogólna kondycja znakomita jak na ten wiek, progi w bardzo dobrym stanie.

W zestawie oryginalny futerał, który ma zepsuty zamek szyfrowy.

Zdecydowanie polecam.