Gibson Les Paul Signature T GibZone Makeover Lemon Burst 2013

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul. To model Signature T z roku 2013 po spektakularnej metamorfozie wykonanej przez GibZone Makeover Area.

Gitara przelakierowana na kolor Lemon Burst z brązowym tyłem (100% nitro), delikatnie postarzona (dyskretne spękania lakieru, osprzęt wystylizowany na stary) i skonfigurowana w duchu poprawności historycznej. Instrument nawiązuje do wczesnych LP z lat pięćdziesiątych oraz bardzo drogich prdukowanych przez Custom Shop reedycji.

Ten egzemplarz ma cenione pickupy Burstbucker 61, elektronikę 50’s wiring oraz poprawne historycznie elementy jak osprzęt (m.in. most ABR-1) i plastiki. Projekt wykonany z dbałością o detale, pod względem jakości wykonania nieodróżnialny od fabrycznego. Na tym pułapie cenowym nie znajdziecie seryjnej gitary reprezentującej taki styl. Jeśli lubicie klimaty vintage, warto rozważyć ten jedyny w swoim rodzaju egzemplarz.

Pod względem technicznym z instrumentem wszystko w najlepszym porządku. Gitara jest ustawiona i gotowa do gry, progi są w znakomitym stanie i nie wymagają żadnych ingerencji.

Jest to wersja z tradycyjną, palisandrową podstrunnicą.

W zestawie oryginalny futerał z białym pluszem.