Gibson Les Paul Signature 2014 Heritage Cherry Sunburst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Signature (nie mylić z Signature T). Instrument należy do rzadkich, produkowano go tylko w roku 2014. Gitara jest przepiękna – ma wystrzałowy kolor, efektowny top i – co charakterystyczne dla tego modelu i unikatowe  – wielowarstwowy binding z przodu korpusu. Całość wygląda naprawdę wykwintnie, szczególnie po wymianie plastików  z czarnych na kremowe, o którą się pokusiłem.

Specyfikacja LP Signature nie ustępuje jego wyglądowi. Instrument jest bardzo udanym miksem popularnych modeli jak Classic, Standard, Traditional i Custom. Klasyczne materiały (mahoń, klon płomienisty i palisander) łączą się tutaj z nowoczesnym osprzętem i elektroniką. Gitara ma blokowane klucze, grafitowe siodełko, humbuckery 57 Classic z opcją rozłączania cewek oraz aktywny booster do solówek pozwalający podbić sygnał o 15 dB.  Tak skonfigurowany LP poradzi sobie w każdym stylu muzycznym i spokojnie spełni oczekiwania współczesnego muzyka stawiającego na funkcjonalność. GItara ma klasyczny gryf typu 50’s.

Instrument zachowany jest w praktycznie idealnym stanie. Ślady użytkowania są na poziomie takich, które mają instrumenty ze sklepowej wystawie. Całość prezentuje się bardzo świeżo i pachnie nowością.  Technicznie to również zupełnie nowa gitara, działa wszystko od A do Z, zużycie jest zerowe.

W zestawie przepiękny brązowy futerał (jak nowy) i papiery. Jak na używaną gitarę jest naprawdę rewelacyjnie i trudno wymagać czegoś więcej.

 

Najnowsze

Myślę że te produkty mogą Cię zainteresować