Gibson Les Paul Traditional Heritage Cherry Sunburst 2016 ~FV 23%~

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Traditional. Tym razem egzemplarz z roku 2016 w najbardziej klasycznym wykończeniu Heritage Cherry Sunburst. Ten egzemplarz ma efektowną płytę wierzchnią z ciekawym rysunkiem  klonu płomienistego. Prezentuje się  bardzo atrakcyjnie. 

Specyfikacja gitary to gibsonowska klasyka. Tradycyjne materiały, znakomite przetworniki 57 Classic, słusznych rozmiarów (ale bardzo wygodny!) gryf typu 50, klasyczny osprzęt i oczywiście lakier nitro to prosty przepis na udanego Les Paula. Traditional był przez lata modelem bardziej zachowawczym niż nowoczesny niż Standard i nieco bardziej współczesnym niż historyczne reedycje z Custom Shopu. Dla wielu osób ten właśnie wariant ma szansę okazać się idealnym LP. Cena nie zabija, specyfikacja nie jest ani skrajnie ortodoksyjna, ani nazbyt wywrotowa. Wszystko jest tutaj umiarkowane i sprawdzone. To gitara  po prostu kontynuuje to, co Gibson robił przez lata.  

Instrument ma 7 lat, ale zachowany jest w bardzo dobrym stanie. Znajdą się jakieś kosmetyczne ślady użytkowania, ale to naprawdę drobnica bez wpływu na ogólną prezencję i trudno mieć tu jakiekolwiek zastrzeżenia. Pod względem technicznym też wszystko ok. Każdy element działa prawidłowo, progi są w świetnym stanie i nic nie trzeba z nimi robić. Gitara nienaprawiana i zachowana w fabrycznej specyfikacji. 

W zestawie oryginalny futerał. 

Uwaga! W przypadku tego egzemplarza wystawiam pełną fakturę vat 23%. Są więc opcje do odliczeń jeśli ktoś kupuje jako przedsiębiorca-vatowiec.