Gibson Les Paul Deluxe HCS 2015

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Deluxe. Tym razem egzemplarz z roku 2015 w klasycznym wykończeniu Heritage Cherry Sunburst. Gitara zachowana w znakomitym stanie.  Poza  zamarkowanym obiciem jednego rogu główki oraz śladami na jej froncie dosłownie jak nowa. Stan techniczny jest oczywiście idealny. Gitara jest wolna od wszelkich wad i nie wykazuje najmniejszego zużycia. 

W komplecie wszystko, co znajdowało się w sklepowym zestawie, a więc znakomitej klasy złoty futerał i komplet papierów. Fabrycznie w tym modelu zamontowany był elektroniczny stroik G-Force, ale ten egzemplarz ma założone tradycyjne klucze. 

Gitara ma znakomitą specyfikację i jest absolutnie profesjonalnym, wielozadaniowym instrumentem. Cechą charakterystyczną LP w wersji Deluxe są oczywiście przetworniki typu mini-humbucker.  W tym egzemplarzu występują one w wersji z rozłączanymi cewkami i elektroniką wyposażoną w aktywny booster. Paleta dostępnych brzmień jest więc naprawdę szeroka i ten instrument poradzi sobie w stylach, które dla tradycyjnych LP nie są dostępne. Na uwagę zasługuje również bardzo wygodny, asymetryczny gryf typu rounded z poszerzoną podstrunnicą, który zapewnie komfort gry zdecydowanie większy niż w przypadku Gibsonów o tradycyjnych parametrach.

Zdecydowanie warto się zainteresować.

 

 

Back to top