Gibson Les Paul Custom Wine Red 2014

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje dzisiaj królewski instrument. Oto jedna z najbardziej pożądanych gitar wszech czasów, czyli Gibson Les Paul Custom w wykończeniu Wine Red. Na widok tego instrumentu każdy gitarzysta zdejmuje kapelusz z głowy. Nawet jeśli komuś nie po drodze z Gibsonami szacuneczek się należy, bo za tą gitarą stoi kawał historii muzyki. 

Tym razem egzemplarz, który został wyprodukowany w roku 2014, a więc taki zbudowany przez Custom Shop (stosowna kalkomania z tyłu), a nie zwykłą linię Gibson USA. 

Instrument ma cztery lata, ale trudno zgłaszać większe zastrzeżenia zarówno do jego wyglądu jak i stanu technicznego. Ślady użytkowania ograniczają się do pojedynczych, trudnych do uchwycenia drobnych rysek i delikatnych przetarć złotego osprzętu. Naprawdę śmieszna kosmetyka. Poza tym dosłownie igła jak ze sklepowej wystawy. Naprawdę trudno czegoś więcej wymagać od używanej gitary. Technicznie oczywiście też wszystko gra. Progi są w świetnym stanie (praktycznie zerowe zużycie) i nie kwalifikują się do podejmowania jakichkolwiek działań lutniczych. Wszystko inne czyli mechanika gryfu, osprzęt i elektronika śmiga bez zarzutu. 

Razem z gitarą sprzedaję wszystko to, co znajdowało się w sklepowym zestawie a więc: oryginalny customowy futerał, certyfikat autentyczności i trochę makulatury od producenta. To piękny, sklepowy komplet, jakich ze świecą szukać na rynku wtórnym. 

Pickupy oczywiście 498T/490R, a więc profil zdecydowanie bardziej rockowy niż klasyczne PAF-y. 

Instrument jest klasycznie piękny i ponadczasowy. Jak zawsze oferuje znakomite brzmienie, cieszy oko i stanowi niezłą lokatę kapitału. 

 

 

 

 

 

Back to top