Gibson Les Paul Custom Shop 1958 Reissue Iced Tea R8

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje kolejnego klasycznego na maksa Les Paula. Tym razem R8 z rocznika 2012 w wykończeniu Iced Tea. Kto szanuje tradycję i szuka Gibola takiego jak produkowano w latach 50, tego na pewno seria Historic z Custom Shopu nie rozczaruje. Gitara wygląda jak najbardziej rasowe LP, które spotkać możecie w rękach wielkich gwiazd rocka i oferuje specyfikację obok której nie można przejść obojętnie.

Poprawne historycznie niuanse konstrukcyjne (long tenon, korpus bez odciążeń), osprzęt typu vintage (most ABR-1, aluminiowy strunociąg), staroświecka elektronika (50’s wiring, kondensatory bumblebee), rasowe pickupy typu PAF (Burstbucker 1 i 2) oraz przyjazny dobremu brzmieniu lakier nitro to tylko niektóre poszukiwane cechy LP, które znajdziecie w tym egzemplarzu. Zgadza się tu także  waga – 4,1 kg z pewnością nie zmęczy nikogo na scenie.

Gitara ma 7 lat, ale zachowana jest w bardzo dobrym stanie. Znajdą się na niej ślady normalnego użytkowania (niewielkie, zamarkowane otarcie na tylnym rancie i trochę niewielkich rysek), ale nic poważnego. Sprzęt jest w pełni sprawny technicznie i wolny od wszelkich wad. Progi są w bardzo dobrym stanie, zupełnie nic nie trzeba z nimi robić. Gitara pochodzi od profesjonalnego muzyka i nauczyciela gry, jest bardzo dobrze grającym i rasowo wyglądającym egzemplarzem, który naprawdę robi robotę. Jeśli dysponujecie trochę większym budżetem niż na Standarda, czy Traditionala warto się nią zainteresować

W zestawie oryginalny futerał.