Gibson Les Paul Custom Mystic Copper 2000 Makeover

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Custom z roku 2000. Jest to konwersja modelu LPC „Pickup Demo” po kompletnej metamorfozie na tradycyjnego LPC.

Gitara po refinishu na jedyny w swoim rodzaju kolor mystic copper (wykończenie 100% nitro). Jej metaliczny top i transparentny, ciemnobrązowy tył w połączeniu z hebanową podstrunnicą, perłowymi inkrustacjami oraz stylowo pożółkłym bindigiem prezentują się niezwykle efektownie, zdecydowanie wyróżniając instrument z tłumu klasycznych wykończeń. Drugiego takiego LPC na pewno nigdzie nie znajdziecie.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną to łączy ona w sobie rockowe zacięcie z odrobiną klasyki. Gitara ma zamontowane humbuckery 500T/496R, które mają naprawdę potężny sygnał i doskonale odnajdują się w brzmieniach hard&heavy. W osprzęcie natomiast pojawiły się ukłony w kierunku minionych dekad i specyfikacji vintage. Mostek ABR-1 i klucze Waffle Back pokazują dobry styl całego projektu. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na fakt, że gitara ma niklowany hardware, który – w ociekającym zwykle złotem modelu Les Paul Custom – jest poszukiwaną i cenioną rzadkością. Całość naprawdę trzyma się kupy i robi wrażenie. Jeśli szukacie dla siebie naprawdę nietuzinkowej gitary warto rozważyć tę opcję.

Instrument w pełni sprawny technicznie, ustawiony i gotowy do gry. Progi w znakomitym stanie.

W zestawie oryginalny brązowy futerał z różowym pluszem.