Gibson Les Paul Custom 1968 Historic Reissue Custom Shop

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Custom 1968 Reissue. To prawdziwa perła z Custom Shopu w limitowanej wersji stworzonej na specjalne zamówienie amerykańskiego Guitar Center. Tej gitary nie dostaniecie w sklepach, a modele, które są do niej zbliżone (np. standardowa, czarna 68-ka) kosztują około 25 tysięcy złotych i do tego zwykle nie są dostępne od ręki.Instrument  to prawdziwy sztos z najwyższej półki dla osób poszukujących ostatecznego Les Paula. Wiele osób mocno zainteresowanych tematem właśnie ten model uważa za świętego Graala i rzeczywiście jest to gitara, która łączy w sobie najbardziej porządane cechy historycznie poprawnych „erek” z elegancją i luksusem modelu LPC, co w zasadzie jest końcem drogi w poszukiwaniach idealnego Les Paula.

Instrument zachwyca nietypowym dla modelu Custom 68 wykończeniem Washed Cherry, absolutnie mistrzowskim topem, który dosłownie wyciska łzy oraz specyfikacją, która bije na głowę większość popularnych modeli Gibsona. Jest tutaj mostek ABR-1, łączenie gryfu z korpusem typu long tenon, hebanowa podstrunnica i oczywiście korpus z jednego kawałka mahoniu bez żadnych dziur i komór. Do tego wszystkiego otrzymujemy także pozłacany osprzęt, perłowe inkrustacje, wielowarstwowe bindingi i czarne plastiki,  a więc cały ten typowy dla LPC pełen przepychy sznyt.

Gitara wyprodukowana w roku 2007. Stan techniczny idealny – jest w pełni sprawna, wolna od wszelkich wad i rzecz jasna bez żadnych przykrych historii na koncie. Wizualnie też super – z tyłu korpusu i na tyle gryfu znajdą się małe wgniotki, które trudno złapać na zdjęciach, ale to tylko kosmetyka bez wpływu na cokolwiek. Jak na ten wiek naprawdę super.

W zestawie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał, certyfikat autentyczności oraz komplet papierów z Custom Shopu. Do tego także jeszcze zafoliowany pickguard, który możecie założyć lub nie wg własnych preferencji (otwory nie są wywiercone). To sklepowy zestaw jakich ze świecą szukać. Zdecydowanie polecam. Gitara to prawdziwy rarytas, dla osób chcących posiadać doskonały pod względem technicznymi, ale i unikalny instrument z wyższej półki.

Proponuję cenę 15 500 zł – nigdzie na świecie nie widziałem taniej tej wersji.