Gibson Les Paul Classic Green Ocean Burst 2017

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic. Tym razem przepiękny egzemplarz z roku 2017 w bardzo rzadkim i niezwykle oryginalnym wykończeniu Green Ocean Burst.  Coś dla tych, którzy chcieliby się nieco wyróżnić i wejść w posiadanie Les Paula w zdecydowanie mniej sztampowym wydaniu. Instrument zdecydowanie wyróżnia się i trudno przejść obok niego obojętnie, ale pod względem konstrukcyjnym to pełna rockowego charakteru gibsonowska klasyka, która od dekad zadowala gitarzystów na całym świecie. 

Znajdziecie w tym modelu klasyczne materiały (mahoń, klon, palisander), lakier nitro, prostą elektronikę opartą o przetworniki 57 Classic i 57 Classic Plus w wersji Zebra oraz bardzo wygodny gryf 60 slim taper, który powinien przypaść do gustu nawet największym przeciwnikom, zwykle znacznie grubszych, gibsonowskich szyjek. Ten gryf ma naprawdę łagodny profil i stworzono  go z myślą o szybszym, rockowym graniu, także na pewno nikogo nie przerazi przy pierwszym kontakcie. 

Gitara ma cztery lata, ale ogólnie wygląda super. Z tyłu znajdzie się trochę standardowych rysek, czy wgniotek. Na tylnym rancie można zauważyć jakieś drobne odpryski, ale to wszystko detale pozostające bez wpływu na ogólną prezencję. Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Gitara jest w pełni sprawna, ustawiona i wolna od wszelkich wad.  

Rok 2017 był bardzo dobry dla modelu Classic. Gitara dostała od producenta bardzo przyzwoitą specyfikację, która nie ma żadnych słabych punktów w stosunku do modeli Standard czy Traditional.  Klasyczne materiały i konstrukcja, blokowane klucze, aluminiowy osprzęt i nylonowe siodełko to jej najważniejsze cechy. Gitara to rasowy Les Paul, który nie kosztuje fortuny a  świetnie wygląda i z pewnością zrobi dobrą robotę. Naprawdę wszystko w tej gitarze się zgadza i trudno mieć do niej jakiekolwiek zastrzeżenia. 

W zestawie przepiękny, oryginalny, brązowy futerał z czerwonym pluszem i komplet papierów.