Gibson Les Paul Classic Green Ocean Burst 2017

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Classic. Tym razem przepiękny egzemplarz z roku 2017 w bardzo rzadkim i oryginalnym wykończeniu Ocean Green.  Coś dla tych, którzy chcieliby LP w mniej sztampowym wydaniu. 

Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale w praktyce nieznacznie różni się od nówki ze sklepu.  Jeśli ktoś się bardzo uprze, być może dopatrzy się mikrorysek widocznych w dobrym świetle, ale ogólnie rzecz biorąc nie ma o czym mówić i trudno wymagać więcej od jakby nie było używanej gitary.  Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Gitara jest w pełni sprawna, ustawiona i wolna od wszelkich wad.  

Gitara ma jedną interesującą modyfikację. Zamiast standardowych przetworników 57 Classic, które zamontowane były fabrycznie, wstawione zostały sygnowane przez Slasha przetworniki Seymour Duncan Alnico II Pro,  które są jednymi z najbardziej cenionych humbuckerów na rynku. Gitara trochę przypomina wizualnie slashowego Anaconda Bursta a po takiej modyfikacji jeszcze bardziej  spodoba się fanom ambasadora marki Gibson paradującego w cylindrze. 

Rok 2017 był bardzo dobry dla modelu Classic. Gitara dostała od producenta bardzo przyzwoitą specyfikację, która nie ma żadnych słabych punktów w stosunku do modeli Standard czy Traditional.  Klasyczne materiały i konstrukcja, blokowane klucze, aluminiowy osprzęt to jej najważniejsze cechy. Gitara to rasowy Les Paul, który nie kosztuje fortuny a  świetnie wygląda i z pewnością zrobi dobrą robotę. 

W zestawie przepiękny, oryginalny, brązowy futerał z czerwonym pluszem, komplet papierów, pasek, mutitool i ściereczka. Komplet jak od dystrybutora.